trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ikzer
VIP
8
6
followers
Oviedo
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
62
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,230 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,161 votes
8
— Great
80%
Logan
60,491 votes
8
— Great
79%
John Wick
50,924 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,189 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,337 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
38,923 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
36,701 votes
8
— Great
72%
Captain Marvel
35,146 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,073 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,873 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,126 votes
8
— Great
78%
Tangled
26,053 votes
8
— Great
72%
Pacific Rim
25,601 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
24,777 votes
8
— Great
72%
The Fate of the Furious
24,695 votes
8
— Great
77%
La La Land
24,651 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,104 votes
8
— Great
75%
Shrek 2
20,393 votes
8
— Great
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,173 votes
8
— Great
76%
The Big Short
19,971 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,040 votes
8
— Great
65%
Eternals
19,026 votes
8
— Great
72%
Aladdin
18,993 votes
8
— Great
70%
Men in Black 3
16,842 votes
8
— Great
69%
Ocean's Eight
16,820 votes
8
— Great
74%
Unbreakable
16,522 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,184 votes
8
— Great
79%
Spotlight
16,045 votes
8
— Great
81%
Gran Torino
15,846 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,617 votes
8
— Great
72%
The Cabin in the Woods
15,597 votes
8
— Great
68%
Men in Black II
15,317 votes
8
— Great
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,317 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,657 votes
8
— Great
78%
Slumdog Millionaire
14,475 votes
8
— Great
81%
Trainspotting
14,419 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
13,860 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,759 votes
8
— Great
76%
(500) Days of Summer
13,751 votes
8
— Great
74%
Kung Fu Panda 2
12,758 votes
8
— Great
70%
Bolt
12,473 votes
8
— Great
73%
Bad Boys
11,826 votes
8
— Great
74%
Manchester by the Sea
11,515 votes
8
— Great
76%
Rise of the Guardians
10,134 votes
8
— Great
69%
Puss in Boots
9,649 votes
8
— Great
69%
Space Jam
9,402 votes
8
— Great
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,913 votes
8
— Great
73%
The Favourite
8,398 votes
8
— Great
65%
Colossal
7,105 votes
8
— Great
76%
Dogma
6,697 votes
8
— Great
72%
The Hunchback of Notre Dame
6,506 votes
8
— Great
77%
Clerks
4,973 votes
8
— Great
76%
What's Eating Gilbert Grape
3,925 votes
8
— Great
73%
Clerks II
3,155 votes
8
— Great
78%
Dragon Ball Super: Broly
3,046 votes
8
— Great
76%
Marvel One-Shot: Agent Carter
2,903 votes
8
— Great
73%
Teen Titans Go! To the Movies
2,166 votes
8
— Great
72%
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer
2,082 votes
8
— Great
70%
Spanish Affair
1,104 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup