Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Swaye
18
Followers
15
Following
Themyscira
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
547
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
89%
Game of Thrones
134,621 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
100,785 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
67,088 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
62,375 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Stranger Things
55,089 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,246 votes
5
— Meh
85%
Friends
42,686 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,591 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Dexter
39,965 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Lost
33,693 votes
2
— Terrible
87%
Rick and Morty
30,708 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
House
30,801 votes
6
— Fair
75%
Arrow
32,404 votes
4
— Poor
85%
Black Mirror
29,989 votes
9
— Superb
86%
The Office
28,786 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,417 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,576 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Better Call Saul
26,347 votes
2
— Terrible
84%
The Boys
26,734 votes
5
— Meh
83%
Westworld
26,571 votes
5
— Meh
84%
Vikings
26,244 votes
2
— Terrible
82%
Modern Family
26,118 votes
6
— Fair
83%
Supernatural
25,475 votes
2
— Terrible
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,038 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,675 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
23,363 votes
10
— This is the Way.
84%
Marvel's Daredevil
23,219 votes
2
— Terrible
81%
Prison Break
23,493 votes
3
— Bad
82%
The Simpsons
23,244 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
23,350 votes
4
— Poor
84%
Community
20,860 votes
4
— Poor
86%
Futurama
20,237 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Squid Game
20,880 votes
7
— Good
84%
South Park
19,770 votes
4
— Poor
77%
The 100
20,573 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,388 votes
2
— Terrible
79%
American Horror Story
19,553 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Family Guy
19,362 votes
5
— Meh
90%
Firefly
17,932 votes
3
— Bad
85%
Parks and Recreation
18,064 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
17,058 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
17,113 votes
2
— Terrible
77%
WandaVision
17,025 votes
9
— Superb
80%
Loki
16,575 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,839 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,526 votes
4
— Poor
85%
Narcos
15,354 votes
3
— Bad
78%
The Vampire Diaries
15,802 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,851 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Shameless
15,081 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
New Girl
15,819 votes
6
— Fair
85%
The Last of Us
14,695 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,452 votes
6
— Fair
88%
Battlestar Galactica
14,384 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
15,057 votes
2
— Terrible
77%
Marvel's Jessica Jones
15,165 votes
4
— Poor
76%
Once Upon a Time
15,044 votes
5
— Meh
77%
The Umbrella Academy
14,827 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
14,327 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,235 votes
7
— Good
1
2
3
8
9
10
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch