trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thibault Lemaitre
VIP
3
6
followers
Paris, France
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
63
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen
6 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
17,268 votes
9
— Superb
80%
Oppenheimer
21,316 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,213 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,849 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,516 votes
9
— Superb
78%
Call Me by Your Name
10,310 votes
8
— Great
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,448 votes
9
— Superb
77%
Past Lives
4,002 votes
9
— Superb
77%
The Battered Bastards of Baseball
154 votes
7
— Good
77%
Crouching Tiger, Hidden Dragon
5,864 votes
8
— Great
77%
Divertimento
26 votes
7
— Good
77%
Thriller 40
178 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,824 votes
9
— Superb
76%
Mulholland Drive
7,901 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,419 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,869 votes
8
— Great
75%
The League
26 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,329 votes
7
— Good
75%
Hustle
4,860 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,443 votes
6
— Fair
75%
X-Men
22,059 votes
7
— Good
74%
Taylor Tomlinson: Look at You
370 votes
8
— Great
74%
Minari
3,673 votes
9
— Superb
74%
Moonage Daydream
443 votes
8
— Great
74%
The Redeem Team
427 votes
8
— Great
74%
Taylor Tomlinson: Have It All
231 votes
8
— Great
74%
Western Stars
109 votes
8
— Great
74%
Stephen Curry: Underrated
325 votes
7
— Good
73%
X2
18,049 votes
7
— Good
73%
GoldenEye
7,530 votes
8
— Great
73%
Rye Lane
581 votes
7
— Good
73%
The Simpsons Movie
13,408 votes
7
— Good
73%
Un1que, Victor Wembanyama
6 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,587 votes
9
— Superb
72%
The Fate of the Furious
24,773 votes
6
— Fair
72%
Flamin' Hot
1,074 votes
6
— Fair
71%
Draft Day
2,810 votes
7
— Good
71%
Talk to Me
6,454 votes
7
— Good
71%
White Men Can't Jump
2,388 votes
7
— Good
70%
Little Nicholas: Happy As Can Be
63 votes
9
— Superb
70%
Secretary
2,660 votes
9
— Superb
70%
Bottoms
2,276 votes
8
— Great
69%
Barbie
19,279 votes
9
— Superb
69%
Civil War
6,430 votes
7
— Good
69%
Stan Lee
224 votes
5
— Meh
68%
X-Men: The Last Stand
17,431 votes
6
— Fair
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,181 votes
7
— Good
67%
Ticket to Paradise
4,070 votes
6
— Fair
67%
Joy Ride
1,638 votes
7
— Good
67%
Red Rocket
1,279 votes
8
— Great
67%
M3GAN
8,455 votes
6
— Fair
66%
No Hard Feelings
8,829 votes
7
— Good
63%
High Flying Bird
462 votes
7
— Good
63%
Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain
602 votes
6
— Fair
63%
White Men Can't Jump
712 votes
7
— Good
63%
Hellraiser
2,917 votes
6
— Fair
62%
Asteroid City
4,711 votes
6
— Fair
62%
Kalvin Phillips: The Road to City
4 votes
6
— Fair
61%
Shortcomings
213 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup