trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thibault Lemaitre
VIP
3
6
followers
Paris, France
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
73
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,547 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,613 votes
7
— Good
89%
Game of Thrones
131,410 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,142 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,622 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,427 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,014 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,324 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,700 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,482 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,455 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,121 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,745 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,477 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,260 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,820 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,099 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,609 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,116 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,682 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,304 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,072 votes
10
— Nine Nine!
82%
Chuck
12,400 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,475 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,404 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,362 votes
8
— Great
82%
24
11,248 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Get Down
1,295 votes
8
— Great
81%
Abstract: The Art of Design
339 votes
7
— Good
81%
Barry
6,108 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,805 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,798 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,564 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,135 votes
8
— Great
80%
Kim's Convenience
1,279 votes
9
— Superb
80%
Hip Hop Evolution
253 votes
7
— Good
80%
Patriot Act with Hasan Minhaj
583 votes
8
— Great
80%
Angel
3,826 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,025 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,787 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,990 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,880 votes
8
— Great
79%
The Guild
734 votes
7
— Good
79%
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty
763 votes
8
— Great
78%
Major Crimes
976 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
WandaVision
16,303 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,096 votes
6
— Fair
77%
New Girl
15,484 votes
9
— Superb
77%
Smallville
8,191 votes
7
— Good
77%
Hard Knocks
235 votes
7
— Good
76%
Drops of God
455 votes
7
— Good
76%
GLOW
2,719 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,148 votes
8
— Great
76%
Together: Treble Winners
51 votes
9
— Superb
75%
Video Game High School
836 votes
6
— Fair
75%
American Gods
6,791 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,985 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,733 votes
8
— Great
74%
Designated Survivor
5,640 votes
8
— Great
73%
Saturday Night Live
2,394 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup