trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ivan RJ
77
followers
Venezuela
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
69
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
75%
Wonder Woman
56,420 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,843 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,403 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,708 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,361 votes
7
— Good
79%
Dune
36,217 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
35,959 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,285 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,160 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,507 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,629 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,256 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,664 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,262 votes
7
— Good
81%
The Sixth Sense
21,201 votes
7
— Good
83%
Aliens
20,117 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,433 votes
7
— Good
80%
Soul
17,631 votes
7
— Good
74%
Kung Fu Panda 3
15,093 votes
7
— Good
66%
2 Fast 2 Furious
14,066 votes
7
— Good
73%
Blade
13,532 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,071 votes
7
— Good
73%
Wrath of Man
12,427 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,246 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,639 votes
7
— Good
66%
Terminator Salvation
11,300 votes
7
— Good
70%
Pitch Perfect 2
11,208 votes
7
— Good
69%
Friends with Benefits
10,980 votes
7
— Good
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,507 votes
7
— Good
65%
The Lost City
10,481 votes
7
— Good
63%
Battleship
10,434 votes
7
— Good
70%
Insidious
10,367 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
8,765 votes
7
— Good
69%
Sinister
7,992 votes
7
— Good
62%
G.I. Joe: Retaliation
7,981 votes
7
— Good
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,684 votes
7
— Good
72%
Enchanted
7,058 votes
7
— Good
65%
Saw III
7,011 votes
7
— Good
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,455 votes
7
— Good
65%
Insidious: Chapter 3
6,015 votes
7
— Good
64%
17 Again
5,821 votes
7
— Good
61%
Seventh Son
5,231 votes
7
— Good
57%
Unfriended
4,967 votes
7
— Good
65%
Those Who Wish Me Dead
4,723 votes
7
— Good
61%
Saw 3D
4,607 votes
7
— Good
59%
Legion
4,377 votes
7
— Good
72%
The Vow
4,262 votes
7
— Good
67%
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
4,151 votes
7
— Good
66%
Jeepers Creepers
4,087 votes
7
— Good
57%
Conan the Barbarian
3,772 votes
7
— Good
68%
You're Next
3,723 votes
7
— Good
59%
Red Riding Hood
3,590 votes
7
— Good
64%
The 355
3,435 votes
7
— Good
51%
Skyline
3,096 votes
7
— Good
71%
Letters to Juliet
2,723 votes
7
— Good
54%
Paranormal Activity 4
2,684 votes
7
— Good
61%
Antlers
2,532 votes
7
— Good
71%
Odd Thomas
2,476 votes
7
— Good
60%
You Should Have Left
2,225 votes
7
— Good
62%
The Descent: Part 2
1,790 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup