trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Henrik
VIP
6
2
followers
Germany
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,451 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,577 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,896 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,134 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,103 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,107 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,988 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,755 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,539 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,180 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,955 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,483 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,268 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,152 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,688 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,516 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,164 votes
8
— Great
84%
Community
20,307 votes
8
— Great
77%
The 100
20,139 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,098 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,705 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,826 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,107 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,305 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,565 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,136 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,102 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,929 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,902 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,667 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,701 votes
5
— Meh
70%
Two and a Half Men
12,375 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,311 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,257 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,118 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,303 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,430 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,261 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,273 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,675 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,642 votes
9
— Superb
73%
Halo
4,571 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,390 votes
9
— Superb
77%
Marco Polo
3,968 votes
8
— Great
80%
Ash vs Evil Dead
3,867 votes
9
— Superb
82%
Hell on Wheels
3,814 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,318 votes
9
— Superb
75%
The King of Queens
2,913 votes
9
— Superb
77%
Lilyhammer
1,475 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup