trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
J3ug
VIP
0
followers
Vienna
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
55,893 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
42,381 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,008 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,186 votes
5
— Meh
70%
Venom
33,689 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,087 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,351 votes
8
— Great
68%
Annihilation
20,990 votes
8
— Great
76%
Watchmen
20,906 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,587 votes
5
— Meh
69%
Bird Box
18,726 votes
8
— Great
70%
Mr. & Mrs. Smith
15,945 votes
7
— Good
72%
Hereditary
15,707 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Twelve Monkeys
15,637 votes
8
— Great
70%
Us
15,357 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,164 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Fantastic Four
13,604 votes
2
— Terrible
72%
Dredd
13,049 votes
6
— Fair
69%
Cloverfield
12,215 votes
7
— Good
66%
Transcendence
11,776 votes
7
— Good
61%
Downsizing
11,460 votes
6
— Fair
71%
The World's End
11,450 votes
8
— Great
77%
In Bruges
10,070 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Death Note
7,271 votes
1
— Weak Sauce :(
64%
Winchester
3,490 votes
5
— Meh
73%
Stan & Ollie
2,339 votes
9
— Superb
64%
The Prodigy
2,194 votes
6
— Fair
65%
Godzilla: Planet of the Monsters
1,146 votes
5
— Meh
50%
Party Hard, Die Young
73 votes
5
— Meh
56%
Polaroid
14 votes
2
— Terrible
80%
Erik & Erika
3 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup