Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jack
0
Followers
0
Following
Dallas, Texas
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
70
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,324 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
66,915 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,214 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
54,827 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,679 votes
7
— Good
86%
The Office
28,585 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,466 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,464 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,162 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,999 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
23,370 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
23,246 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,132 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,724 votes
8
— Great
77%
The 100
20,517 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,351 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,891 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,800 votes
8
— Great
80%
Loki
16,453 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,763 votes
8
— Great
85%
Narcos
15,293 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,131 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
14,516 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,918 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,388 votes
9
— Superb
83%
Ozark
13,291 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,827 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,567 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,901 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,476 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
11,136 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,568 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,205 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,072 votes
8
— Great
61%
Marvel's Iron Fist
8,977 votes
7
— Good
82%
Fallout
7,942 votes
8
— Great
68%
Revolution
7,694 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,618 votes
9
— Superb
69%
Obi-Wan Kenobi
7,562 votes
6
— Fair
83%
The Crown
7,392 votes
8
— Great
77%
The Man in the High Castle
6,974 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,957 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,934 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,775 votes
9
— Superb
57%
She-Hulk: Attorney at Law
6,111 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Silo
5,844 votes
9
— Superb
63%
Ms. Marvel
5,307 votes
6
— Fair
83%
Schitt's Creek
5,240 votes
9
— Superb
84%
Yellowstone
5,165 votes
8
— Great
76%
See
4,963 votes
7
— Good
76%
Gen V
4,240 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,796 votes
2
— Terrible
79%
Narcos: Mexico
3,385 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,311 votes
9
— Superb
78%
The Middle
3,275 votes
8
— Great
76%
The Night Agent
3,268 votes
8
— Great
76%
The Terminal List
3,020 votes
8
— Great
75%
Shooter
2,818 votes
8
— Great
86%
Friday Night Lights
2,767 votes
8
— Great
77%
Outer Banks
2,706 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch