trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jarlave
7
followers
Omicron Persei 8
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
127
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
90%
Firefly
17,577 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,151 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,942 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,204 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,969 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,531 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,367 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,086 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,940 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,721 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,725 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,853 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,613 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,923 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,057 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,425 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,964 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,782 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,104 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,608 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,919 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,314 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,882 votes
9
— Superb
83%
The Disastrous Life of Saiki K.
858 votes
9
— Superb
83%
My Hero Academia
4,956 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,658 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,377 votes
9
— Superb
82%
Bleach
3,590 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,444 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,725 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,193 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,659 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,751 votes
9
— Superb
81%
Ascendance of a Bookworm
362 votes
9
— Superb
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,481 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,785 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,344 votes
9
— Superb
81%
Leverage
3,882 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,197 votes
9
— Superb
81%
Ray Donovan
5,629 votes
9
— Superb
81%
Wayne
981 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,409 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,629 votes
9
— Superb
80%
Atypical
4,954 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,523 votes
9
— Superb
80%
Teen Wolf
9,816 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,378 votes
9
— Superb
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,066 votes
9
— Superb
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,139 votes
9
— Superb
80%
Undone
1,607 votes
9
— Superb
80%
Dragon Ball Super
3,176 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,661 votes
9
— Superb
79%
Noragami
1,720 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,943 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,712 votes
9
— Superb
79%
Katekyo Hitman Reborn!
324 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,934 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,942 votes
9
— Superb
79%
The Good Doctor
6,759 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,414 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup