trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Didio 75
0
followers
Brasília, Federal District
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,918 votes
7
— Good
85%
House
30,028 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,907 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,552 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,702 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,585 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,909 votes
5
— Meh
85%
The Last of Us
13,591 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,623 votes
5
— Meh
71%
Marvel's Luke Cage
9,260 votes
4
— Poor
62%
Marvel's Iron Fist
8,820 votes
3
— Bad
83%
Banshee
7,526 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Constantine
5,001 votes
5
— Meh
80%
Ash vs Evil Dead
3,869 votes
9
— Superb
88%
Batman: The Animated Series
3,155 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tulsa King
2,593 votes
8
— Great
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
1,942 votes
7
— Good
64%
Black Summer
1,569 votes
9
— Superb
79%
The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
905 votes
7
— Good
79%
Tales from the Crypt
828 votes
9
— Superb
72%
Batman
717 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Langoliers
648 votes
5
— Meh
71%
The Flash
516 votes
5
— Meh
77%
Spawn
387 votes
8
— Great
69%
The Incredible Hulk
347 votes
7
— Good
65%
Spider-Man: The New Animated Series
183 votes
7
— Good
60%
The Crow: Stairway to Heaven
83 votes
5
— Meh
57%
Tarzan
29 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup