trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
crismast jimenez
1
follower
Springfield, Massachusetts
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
112
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,162 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,108 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,316 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,572 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,071 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,691 votes
4
— Poor
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,030 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
55,772 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,731 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,656 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,471 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,729 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,485 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
46,866 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,135 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,315 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,044 votes
6
— Fair
86%
Pulp Fiction
43,170 votes
6
— Fair
74%
Captain America: The First Avenger
40,913 votes
6
— Fair
78%
Kingsman: The Secret Service
40,554 votes
3
— Bad
79%
Deadpool 2
40,262 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,129 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,042 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,570 votes
4
— Poor
75%
The Hunger Games
39,328 votes
8
— Great
72%
Thor
39,220 votes
4
— Poor
82%
Inglourious Basterds
36,660 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
36,320 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
35,896 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
35,690 votes
4
— Poor
72%
Captain Marvel
35,120 votes
6
— Fair
70%
Venom
33,602 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,526 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,043 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,021 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
32,400 votes
10
— Totally Ninja!
78%
X-Men: Days of Future Past
31,353 votes
5
— Meh
73%
Ant-Man and the Wasp
29,974 votes
7
— Good
74%
It
28,971 votes
8
— Great
67%
Lucy
28,943 votes
6
— Fair
78%
Wreck-It Ralph
28,316 votes
6
— Fair
76%
A Quiet Place
28,137 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,817 votes
8
— Great
71%
Now You See Me 2
27,815 votes
6
— Fair
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,523 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,705 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,795 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
24,594 votes
4
— Poor
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,566 votes
5
— Meh
86%
Spirited Away
23,709 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,427 votes
8
— Great
68%
Annihilation
20,936 votes
5
— Meh
68%
The Great Wall
19,675 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,300 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Green Book
19,024 votes
5
— Meh
79%
Jojo Rabbit
18,703 votes
8
— Great
69%
Bird Box
18,672 votes
7
— Good
84%
The Usual Suspects
18,564 votes
5
— Meh
76%
American Psycho
18,326 votes
5
— Meh
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,176 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup