Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jesus Lopez Ponce
0
Followers
0
Following
Lima, Lima
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
267
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
78%
Avatar
61,653 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
57,065 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,601 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,047 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
48,035 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,872 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,812 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,723 votes
7
— Good
79%
Dune
38,484 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,797 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
35,366 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,071 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,102 votes
7
— Good
74%
Split
33,206 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
31,079 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,335 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,458 votes
7
— Good
73%
Cars
27,413 votes
7
— Good
77%
Zombieland
26,104 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,673 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
25,541 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,879 votes
7
— Good
80%
The Terminator
23,529 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,250 votes
7
— Good
74%
X-Men
22,842 votes
7
— Good
68%
Ted
22,817 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,679 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,258 votes
7
— Good
75%
The Social Network
22,242 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
22,208 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
22,062 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,930 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,041 votes
7
— Good
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,737 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,500 votes
7
— Good
77%
District 9
20,398 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
20,208 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,945 votes
7
— Good
76%
American Psycho
19,341 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
19,176 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,725 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,907 votes
7
— Good
72%
We're the Millers
17,903 votes
7
— Good
73%
Madagascar
17,344 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
17,186 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,664 votes
7
— Good
75%
Creed
16,623 votes
7
— Good
67%
The Hangover Part II
16,597 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,501 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,363 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,865 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,827 votes
7
— Good
80%
Mulan
15,825 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,487 votes
7
— Good
76%
Argo
15,429 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,421 votes
7
— Good
74%
Fast Five
15,369 votes
7
— Good
75%
Superbad
15,343 votes
7
— Good
65%
This Is the End
14,861 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,623 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch