trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jordan
2
followers
Essex, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,327 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,466 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,854 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,027 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,878 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,132 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,331 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,487 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,565 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,281 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,120 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,769 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,518 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,677 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,790 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,872 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,322 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,250 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,085 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,891 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
9,611 votes
7
— Good
80%
That '70s Show
7,916 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,340 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,279 votes
7
— Good
85%
The Bear
6,613 votes
9
— Superb
69%
Obi-Wan Kenobi
7,247 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,136 votes
7
— Good
82%
Fallout
6,434 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,379 votes
8
— Great
81%
Barry
6,105 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,864 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,671 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,905 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,173 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,834 votes
6
— Fair
76%
Upload
4,757 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,545 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,597 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,028 votes
8
— Great
77%
Your Honor
2,565 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,059 votes
8
— Great
73%
Bodies
1,841 votes
7
— Good
66%
Avenue 5
1,720 votes
7
— Good
87%
Taskmaster
1,328 votes
9
— Superb
73%
Extraordinary
881 votes
8
— Great
81%
Would I Lie to You?
532 votes
9
— Superb
81%
Doc Martin
529 votes
8
— Great
81%
Brassic
486 votes
8
— Great
78%
The Trip
278 votes
8
— Great
79%
Peter Kay's Car Share
196 votes
8
— Great
70%
Whites
152 votes
7
— Good
73%
Boiling Point
133 votes
8
— Great
82%
Mortimer & Whitehouse: Gone Fishing
65 votes
8
— Great
74%
Murder in Successville
61 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup