trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Juan García
11
followers
Guatemala City
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
111
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,150 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,274 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,786 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,008 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
52,918 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,723 votes
7
— Good
85%
House
29,942 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,055 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,057 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,233 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,791 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,755 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
The Last of Us
13,424 votes
6
— Fair
85%
The X-Files
12,123 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,304 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,186 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,096 votes
5
— Meh
85%
Twin Peaks
7,671 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,763 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,892 votes
7
— Good
84%
Stargate Atlantis
6,515 votes
7
— Good
85%
Dragon Ball Z
6,240 votes
6
— Fair
75%
The OA
6,588 votes
5
— Meh
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,102 votes
4
— Poor
82%
The Last Kingdom
5,497 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,885 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sword Art Online
4,687 votes
4
— Poor
70%
Stephen King's It
4,687 votes
5
— Meh
73%
Halo
4,540 votes
7
— Good
77%
Star Trek: Enterprise
4,155 votes
8
— Great
71%
Defiance
4,340 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,788 votes
8
— Great
80%
Monk
3,874 votes
6
— Fair
76%
Dark Matter
3,905 votes
5
— Meh
75%
3 Body Problem
3,865 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,726 votes
9
— Superb
72%
FlashForward
3,543 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Batman: The Animated Series
3,143 votes
10
— Totally Ninja!
79%
SpongeBob SquarePants
3,258 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Colony
3,174 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Rain
2,747 votes
5
— Meh
84%
Young Justice
2,368 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Boston Legal
2,227 votes
9
— Superb
70%
Dragon Ball GT
2,256 votes
5
— Meh
85%
Berserk
1,848 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Justice League
1,838 votes
9
— Superb
78%
MacGyver
1,881 votes
7
— Good
70%
Salvation
1,753 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Black Summer
1,553 votes
4
— Poor
73%
Harper's Island
1,401 votes
4
— Poor
80%
Batman Beyond
1,302 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: The Animated Series
1,180 votes
7
— Good
84%
The Spectacular Spider-Man
892 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taken
899 votes
7
— Good
74%
V
932 votes
6
— Fair
69%
Biohackers
934 votes
6
— Fair
62%
Between
914 votes
7
— Good
80%
Golden Boy
682 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The New Batman Adventures
643 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Berserk
617 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup