Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jelle Bonnema
VIP
11
5
Followers
3
Following
Amsterdam, the Netherlands
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,686 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
67,113 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
55,133 votes
8
— Great
89%
Sherlock
48,273 votes
8
— Great
81%
Lost
33,719 votes
8
— Great
85%
House
30,821 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
30,017 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,588 votes
8
— Great
83%
Suits
25,004 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,687 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,780 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,769 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,385 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,235 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,365 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,714 votes
8
— Great
86%
Futurama
20,250 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,983 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,559 votes
8
— Great
86%
Dark
17,866 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,388 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,705 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,917 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,539 votes
8
— Great
85%
Archer
11,709 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
11,213 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,221 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,890 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,714 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,582 votes
8
— Great
86%
Top Gear
7,313 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,282 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
6,071 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,722 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,492 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,167 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,824 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,687 votes
8
— Great
83%
The Grand Tour
4,493 votes
8
— Great
82%
Broad City
2,174 votes
8
— Great
76%
The Affair
2,194 votes
8
— Great
75%
Awake
1,777 votes
8
— Great
79%
Extras
1,691 votes
8
— Great
89%
Life
1,046 votes
8
— Great
68%
Hello Ladies
862 votes
8
— Great
83%
Chef's Table
546 votes
8
— Great
73%
Come Fly With Me
468 votes
8
— Great
81%
The Life & Times of Tim
258 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch