trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jikon
4
followers
District 9
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,912 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,828 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,643 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,441 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,474 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,050 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,242 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,068 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,745 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,889 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,253 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,082 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,650 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,966 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,398 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,193 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,107 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,072 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,757 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,976 votes
8
— Great
75%
Shadow and Bone
4,835 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,788 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,281 votes
8
— Great
79%
Godless
2,782 votes
8
— Great
85%
Samurai Champloo
2,753 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,395 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,141 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
1,946 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,690 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,646 votes
8
— Great
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,328 votes
8
— Great
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,072 votes
8
— Great
75%
Ajin
905 votes
8
— Great
82%
Steins;Gate 0
893 votes
8
— Great
83%
The Disastrous Life of Saiki K.
863 votes
8
— Great
83%
Monogatari
808 votes
8
— Great
75%
Giri/Haji
651 votes
8
— Great
85%
Nichijou - My Ordinary Life
598 votes
8
— Great
78%
MEGALOBOX
568 votes
8
— Great
72%
Nekomonogatari Black: Tsubasa Family
24 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup