trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jim222001
VIP
6
194
followers
Long Island NY
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
285
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
76%
The Flash
24,121 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,856 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,074 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,617 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,206 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,716 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,345 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,191 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,355 votes
7
— Good
79%
Bones
9,830 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,827 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,297 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,096 votes
7
— Good
73%
2 Broke Girls
9,040 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,798 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,345 votes
7
— Good
68%
Revolution
7,632 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,919 votes
7
— Good
73%
The Following
6,824 votes
7
— Good
74%
Blindspot
6,758 votes
7
— Good
83%
Psych
6,540 votes
7
— Good
85%
Justified
6,419 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,898 votes
7
— Good
82%
The Killing
5,860 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,583 votes
7
— Good
69%
Terra Nova
5,460 votes
7
— Good
72%
Scorpion
5,300 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,251 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,986 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,787 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,742 votes
7
— Good
70%
Stephen King's It
4,687 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,511 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,451 votes
7
— Good
79%
Dollhouse
4,137 votes
7
— Good
80%
Forever
3,900 votes
7
— Good
69%
Helix
3,826 votes
7
— Good
77%
Haven
3,621 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,543 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
7
— Good
74%
Timeless
3,269 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,259 votes
7
— Good
73%
Colony
3,174 votes
7
— Good
72%
The Tomorrow People (US)
2,922 votes
7
— Good
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,865 votes
7
— Good
52%
Marvel's Inhumans
2,778 votes
7
— Good
73%
Cougar Town
2,667 votes
7
— Good
67%
Extant
2,585 votes
7
— Good
76%
Mom
2,497 votes
7
— Good
70%
Scream: The TV Series
2,447 votes
7
— Good
74%
Servant
2,374 votes
7
— Good
70%
The Secret Circle
2,260 votes
7
— Good
75%
S.W.A.T.
2,232 votes
7
— Good
72%
Full House
2,208 votes
7
— Good
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,203 votes
7
— Good
80%
ER
2,198 votes
7
— Good
54%
Batwoman
2,168 votes
7
— Good
74%
The Librarians
2,115 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup