trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jim222001
VIP
6
194
followers
Long Island NY
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,311 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,732 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,648 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,201 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,593 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,752 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,690 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,859 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,735 votes
9
— Superb
82%
24
11,231 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,104 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,225 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,902 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,549 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,242 votes
9
— Superb
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,183 votes
9
— Superb
77%
Limitless
5,765 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Picard
5,047 votes
9
— Superb
74%
Locke & Key
4,820 votes
9
— Superb
80%
Alias
3,616 votes
9
— Superb
78%
Resident Alien
3,288 votes
9
— Superb
71%
The Gifted
3,041 votes
9
— Superb
78%
The Goldbergs
2,263 votes
9
— Superb
74%
Home Improvement
1,961 votes
9
— Superb
78%
MacGyver
1,880 votes
9
— Superb
81%
Longmire
1,634 votes
9
— Superb
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,743 votes
9
— Superb
76%
Dexter's Laboratory
1,459 votes
9
— Superb
76%
Mr. Mercedes
1,325 votes
9
— Superb
82%
Spider-Man: The Animated Series
1,179 votes
9
— Superb
72%
Second Chance
852 votes
9
— Superb
82%
The New Batman Adventures
643 votes
9
— Superb
76%
Miami Vice
646 votes
9
— Superb
81%
The 10th Kingdom
505 votes
9
— Superb
70%
No Tomorrow
339 votes
9
— Superb
74%
Halloween Wars
78 votes
9
— Superb
74%
Halloween Baking Championship
59 votes
9
— Superb
62%
All Elite Wrestling: Collision
42 votes
9
— Superb
69%
WCW Monday Nitro
31 votes
9
— Superb
68%
Roger Rabbit and Baby Herman
15 votes
9
— Superb
75%
AEW Pay-per-views
10 votes
9
— Superb
57%
DreamWorks Spooky Stories
18 votes
9
— Superb
66%
aew dark elevation
3 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup