trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joshua
9
followers
Waiting at Laughtale
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
263
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
92%
Breaking Bad
97,224 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,336 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,841 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,708 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,127 votes
8
— Great
89%
The Owl House
1,442 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,937 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,155 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,380 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,239 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Gintama
858 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,737 votes
9
— Superb
87%
Haikyu!!
2,028 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,422 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Venture Bros.
1,460 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,322 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,083 votes
9
— Superb
86%
Mushi-Shi
809 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,263 votes
9
— Superb
85%
Monster
1,453 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
2,856 votes
10
— 100%
85%
Your lie in April
2,126 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,100 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
3,887 votes
9
— Superb
85%
Vinland Saga
2,142 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,883 votes
9
— Superb
85%
Nichijou - My Ordinary Life
598 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Samurai Champloo
2,753 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,048 votes
8
— Great
84%
Ping Pong the Animation
482 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,507 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,182 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Violet Evergarden
2,123 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,865 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Primal
1,153 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,323 votes
9
— Superb
84%
The Amazing World of Gumball
1,444 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,243 votes
7
— Good
84%
SPY x FAMILY
2,303 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,420 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,686 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,369 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,967 votes
10
— Totally Ninja!
84%
A Place Further Than the Universe
404 votes
10
— Totally Ninja!
84%
LINK CLICK
301 votes
6
— Fair
84%
Yuri!!! on Ice
1,158 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,075 votes
8
— Great
83%
Ranking of Kings
801 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,967 votes
9
— Superb
83%
Banana Fish
683 votes
9
— Superb
83%
Pantheon
623 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,816 votes
9
— Superb
83%
Monogatari
805 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,681 votes
9
— Superb
83%
Infinity Train
865 votes
7
— Good
83%
Bocchi the Rock!
475 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,969 votes
7
— Good
83%
ODDTAXI
539 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,538 votes
8
— Great
82%
Rainbow
258 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup