trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joaquín Sebastian Burgos Añazgo
0
followers
Perú
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
The Boys
24,371 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,935 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,683 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,242 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Marvel's Iron Fist
8,814 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,362 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,136 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,764 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,591 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Dragon Ball Z
6,269 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,499 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Castlevania
5,133 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
3,941 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Fullmetal Alchemist
3,849 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ERASED
3,793 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,685 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Parasyte -the maxim-
2,934 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chainsaw Man
2,536 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Promised Neverland
2,402 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Black Lightning
2,399 votes
10
— Totally Ninja!
78%
No Game No Life
2,368 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Kill la Kill
2,129 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,116 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Dr. Stone
2,061 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Devilman Crybaby
1,954 votes
9
— Superb
76%
Blue Exorcist
1,846 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Noragami
1,729 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trigun
1,615 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Dororo
1,316 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Kakegurui
1,315 votes
9
— Superb
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,305 votes
10
— Totally Ninja!
75%
High School DxD
1,194 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Beastars
1,192 votes
9
— Superb
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,078 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Horimiya
965 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Kabaneri of the Iron Fortress
940 votes
9
— Superb
76%
Fire Force
916 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Ajin
905 votes
9
— Superb
83%
The Disastrous Life of Saiki K.
866 votes
8
— Great
75%
Tower of God
864 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
860 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Seraph of the End
843 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Record of Ragnarok
787 votes
9
— Superb
73%
The Irregular at Magic High School
781 votes
9
— Superb
71%
The God of High School
702 votes
9
— Superb
78%
Great Pretender
622 votes
9
— Superb
71%
The Misfit of Demon King Academy
581 votes
10
— Totally Ninja!
69%
B: The Beginning
577 votes
9
— Superb
78%
MEGALOBOX
568 votes
10
— Totally Ninja!
70%
How Not to Summon a Demon Lord
558 votes
9
— Superb
70%
Devil May Cry
555 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious
538 votes
9
— Superb
75%
Nisekoi
523 votes
9
— Superb
75%
The Quintessential Quintuplets
505 votes
10
— Totally Ninja!
70%
God Eater
474 votes
8
— Great
72%
Darwin's Game
450 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Kengan Ashura
433 votes
9
— Superb
71%
Haganai
428 votes
9
— Superb
66%
Fate/Apocrypha
405 votes
9
— Superb
78%
Hi Score Girl
351 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup