trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Josep Angel Capilla Blanch
0
followers
Valencia
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
165
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
77%
Arrival
56,573 votes
5
— Meh
79%
John Wick
51,176 votes
5
— Meh
79%
Moana
48,941 votes
6
— Fair
77%
John Wick: Chapter 2
48,353 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,066 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,588 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,221 votes
6
— Fair
77%
Get Out
41,048 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,888 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,078 votes
6
— Fair
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,664 votes
5
— Meh
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,730 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,491 votes
6
— Fair
81%
Monsters, Inc.
36,023 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,270 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,116 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,845 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,326 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,129 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Far From Home
33,219 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,193 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,609 votes
6
— Fair
84%
Coco
31,594 votes
9
— Superb
72%
Aquaman
31,553 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,134 votes
6
— Fair
82%
V for Vendetta
30,185 votes
8
— Great
74%
It
29,103 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,997 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,236 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,288 votes
8
— Great
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,331 votes
8
— Great
63%
The Mummy
25,262 votes
6
— Fair
82%
Top Gun: Maverick
25,006 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,772 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
23,963 votes
7
— Good
86%
Spirited Away
23,906 votes
6
— Fair
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,136 votes
5
— Meh
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,359 votes
6
— Fair
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,350 votes
6
— Fair
83%
Good Will Hunting
21,324 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,288 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,248 votes
6
— Fair
81%
Oppenheimer
21,209 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,896 votes
8
— Great
85%
GoodFellas
20,506 votes
7
— Good
77%
Sully
20,404 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,302 votes
6
— Fair
69%
Barbie
19,198 votes
8
— Great
59%
Wonder Woman 1984
18,205 votes
5
— Meh
74%
Bullet Train
18,181 votes
6
— Fair
76%
Silver Linings Playbook
18,001 votes
6
— Fair
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,946 votes
8
— Great
80%
Soul
17,675 votes
5
— Meh
72%
Jack Reacher
17,177 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
16,877 votes
5
— Meh
73%
The Equalizer 2
16,462 votes
6
— Fair
76%
John Wick: Chapter 4
16,378 votes
7
— Good
83%
Scarface
16,224 votes
8
— Great
76%
Zodiac
16,179 votes
6
— Fair
72%
The Lion King
16,152 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup