trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
jodygo
11
followers
Austin, Texas
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,306 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
45,973 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
43,798 votes
9
— Superb
77%
Get Out
40,775 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
32,360 votes
9
— Superb
71%
World War Z
29,485 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
23,535 votes
9
— Superb
73%
Looper
21,665 votes
9
— Superb
72%
Oblivion
21,581 votes
9
— Superb
88%
Schindler's List
20,818 votes
9
— Superb
73%
I, Robot
20,353 votes
9
— Superb
74%
No Time to Die
17,899 votes
9
— Superb
77%
Life of Pi
17,486 votes
9
— Superb
80%
Groundhog Day
17,306 votes
9
— Superb
69%
The Girl on the Train
16,837 votes
9
— Superb
75%
The Founder
14,366 votes
9
— Superb
82%
Lion
13,322 votes
9
— Superb
74%
Manchester by the Sea
11,497 votes
9
— Superb
77%
What We Do in the Shadows
10,177 votes
9
— Superb
73%
Allied
9,842 votes
9
— Superb
70%
Legend
7,999 votes
9
— Superb
84%
It's a Wonderful Life
7,245 votes
9
— Superb
69%
The Girl with All the Gifts
7,098 votes
9
— Superb
70%
Klute
492 votes
9
— Superb
71%
Coming Home
178 votes
9
— Superb
71%
My Beautiful Broken Brain
127 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup