trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
jodygo
11
followers
Austin, Texas
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
106
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,441 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
96,571 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,528 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
46,916 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,793 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,516 votes
9
— Superb
85%
House
29,780 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,000 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,102 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,378 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,310 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,571 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,021 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
14,965 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,579 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,577 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,063 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,051 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
11,986 votes
6
— Fair
86%
Ted Lasso
11,549 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,230 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
10,965 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,051 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,864 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,265 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,719 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,619 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,619 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,593 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
6,993 votes
5
— Meh
79%
The Good Doctor
6,651 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
5,970 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,830 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,823 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Bodyguard
5,697 votes
6
— Fair
81%
Ray Donovan
5,611 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taboo
5,300 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,210 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,134 votes
10
— Totally Ninja!
76%
His Dark Materials
5,074 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,063 votes
10
— Totally Ninja!
76%
See
4,751 votes
9
— Superb
80%
The Fall
4,561 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Raised by Wolves
4,375 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sharp Objects
4,292 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Midnight Mass
4,164 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Monk
3,827 votes
8
— Great
77%
Humans
3,637 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,305 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Flight Attendant
3,017 votes
4
— Poor
64%
Invasion
2,361 votes
8
— Great
80%
Grace and Frankie
2,330 votes
8
— Great
84%
Line of Duty
2,181 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ER
2,173 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Manhunt
2,123 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Twilight Zone
2,053 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Happy Valley
1,864 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Life
1,754 votes
10
— Totally Ninja!
80%
In the Flesh
1,648 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Golden Girls
1,441 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup