trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joshua
6
followers
Dominican Republic
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Chernobyl
26,127 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,313 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,484 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,217 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,279 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,084 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,019 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,722 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,510 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,075 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,101 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,670 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,285 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,875 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,084 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,817 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,791 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,336 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,841 votes
6
— Fair
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,079 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,843 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,513 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,204 votes
8
— Great
78%
Da Vinci's Demons
5,176 votes
7
— Good
78%
The Magicians
5,181 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
5
— Meh
77%
The Looming Tower
809 votes
7
— Good
77%
The 100
20,120 votes
6
— Fair
77%
The Seven Deadly Sins
2,934 votes
9
— Superb
76%
Lupin
6,000 votes
7
— Good
76%
Medici
788 votes
8
— Great
75%
The OA
6,597 votes
7
— Good
75%
Patrick Melrose
1,224 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Waco
935 votes
6
— Fair
73%
Tales from the Loop
1,430 votes
9
— Superb
73%
Damnation
340 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,663 votes
6
— Fair
72%
The Shape of Pasta
19 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Appropriate Adult
122 votes
6
— Fair
72%
The Plague
178 votes
10
— Totally Ninja!
66%
La Zona
135 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup