trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
josil
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
164
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
130,928 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,710 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,927 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,785 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,921 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,607 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,781 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,424 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,879 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,089 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,607 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,718 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,057 votes
6
— Fair
77%
The 100
20,067 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,774 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,856 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,184 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,203 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,840 votes
6
— Fair
80%
Sex Education
13,625 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,615 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,940 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,054 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,314 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,104 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,086 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,364 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,045 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,168 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,784 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,282 votes
6
— Fair
71%
Marvel's Luke Cage
9,213 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Discovery
8,459 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,651 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,517 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,784 votes
7
— Good
83%
The Originals
7,400 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,375 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,415 votes
7
— Good
79%
Legion
6,950 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,759 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,799 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,884 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,122 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,523 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,764 votes
6
— Fair
74%
Blindspot
6,752 votes
7
— Good
75%
The OA
6,580 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,438 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,171 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,826 votes
6
— Fair
78%
Bodyguard
5,736 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,787 votes
5
— Meh
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,403 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,481 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,646 votes
6
— Fair
73%
Titans
5,690 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,580 votes
8
— Great
74%
Designated Survivor
5,626 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,322 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup