Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Juanpex De Nueva Jarilla
0
Followers
0
Following
Jerez De La Frontera, Andalucia, Spain
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
67,055 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,945 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
37,227 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,834 votes
8
— Great
74%
Split
33,094 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,356 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,770 votes
8
— Great
74%
The Magnificent Seven
22,361 votes
8
— Great
69%
Murder on the Orient Express
19,187 votes
8
— Great
63%
Pixels
14,980 votes
8
— Great
60%
Fantastic Four
14,511 votes
8
— Great
72%
Dredd
13,349 votes
8
— Great
63%
Teenage Mutant Ninja Turtles
12,375 votes
8
— Great
71%
Dumb and Dumber
10,736 votes
8
— Great
69%
Blade II
9,537 votes
8
— Great
61%
Superman Returns
6,884 votes
8
— Great
61%
Truth or Dare
5,664 votes
8
— Great
61%
Flatliners
5,609 votes
8
— Great
79%
Star Trek: First Contact
5,379 votes
8
— Great
69%
Star Trek: The Motion Picture
4,547 votes
8
— Great
72%
Star Trek: Generations
4,186 votes
8
— Great
76%
Star Trek IV: The Voyage Home
4,082 votes
8
— Great
71%
Star Trek III: The Search for Spock
3,756 votes
8
— Great
74%
Star Trek VI: The Undiscovered Country
3,617 votes
8
— Great
70%
Star Trek: Insurrection
3,513 votes
8
— Great
76%
The Book of Henry
3,300 votes
8
— Great
62%
Star Trek V: The Final Frontier
3,298 votes
8
— Great
66%
Red Eye
3,223 votes
8
— Great
67%
Second Act
2,498 votes
8
— Great
80%
The Tale of The Princess Kaguya
2,452 votes
8
— Great
72%
Asterix: The Mansions of the Gods
2,030 votes
8
— Great
72%
Asterix: The Secret of the Magic Potion
1,900 votes
8
— Great
68%
Crooked House
1,819 votes
8
— Great
66%
Inconceivable
1,490 votes
8
— Great
69%
Alibi.com
1,230 votes
8
— Great
65%
Woody Woodpecker
932 votes
8
— Great
68%
Asterix and the Vikings
901 votes
8
— Great
64%
Family Is Family
631 votes
8
— Great
71%
The Realm
618 votes
8
— Great
73%
The Extraordinary Journey of the Fakir
540 votes
8
— Great
60%
A Few Best Men
520 votes
8
— Great
65%
Marry Me, Dude
499 votes
8
— Great
67%
Show Dogs
476 votes
8
— Great
73%
What Will People Say
185 votes
8
— Great
64%
Zip & Zap and the Captain's Island
92 votes
8
— Great
47%
Stranger in the House
27 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch