trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
juhksopp
2
followers
Tatooine
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
111
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,134 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,236 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,221 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,199 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,523 votes
7
— Good
81%
Iron Man
54,059 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
28,151 votes
7
— Good
80%
Inside Out
44,192 votes
7
— Good
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,237 votes
7
— Good
80%
Logan
60,808 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
18,899 votes
7
— Good
79%
Her
23,226 votes
7
— Good
79%
My Mom Is a Character
785 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,361 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,291 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,661 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,351 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,351 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,006 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,941 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,561 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,989 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,109 votes
7
— Good
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
16,792 votes
7
— Good
77%
First Blood
8,903 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,478 votes
7
— Good
77%
Drive
19,694 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,100 votes
7
— Good
76%
Thelma & Louise
3,659 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,549 votes
7
— Good
76%
Goodbye Christopher Robin
1,667 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,607 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,793 votes
7
— Good
76%
RoboCop
9,682 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,817 votes
7
— Good
75%
Les Misérables
8,426 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,629 votes
7
— Good
75%
Christopher Robin
5,265 votes
7
— Good
75%
Professor Marston and the Wonder Women
2,052 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,648 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,173 votes
7
— Good
74%
Justice League: War
3,050 votes
7
— Good
74%
Justice League Dark
3,888 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,578 votes
7
— Good
74%
Teen Titans: The Judas Contract
2,396 votes
7
— Good
74%
Arthur Christmas
4,077 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,278 votes
7
— Good
74%
Doctor Who: The Return of Doctor Mysterio
152 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
15,730 votes
7
— Good
73%
Booksmart
6,594 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
15,775 votes
7
— Good
73%
Underworld
11,248 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,421 votes
7
— Good
73%
Tinker Bell and the Pirate Fairy
2,049 votes
7
— Good
73%
Tinker Bell and the Lost Treasure
1,477 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,163 votes
7
— Good
72%
Superman/Shazam!: The Return of Black Adam
984 votes
7
— Good
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,324 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,345 votes
7
— Good
72%
Tinker Bell
2,041 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup