trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
JuianMyJulian
VIP
4
0
followers
Cold and Wet
JuianMyJulian
is watching
Batman
1x12
"When the Rat's Away the Mice Will Play"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
54
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
100%
Jonni Phillips Makes the Best TV Show Ever in 2 Days
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
YẾN
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Gangbang
1 vote
10
— Totally Ninja!
93%
Temptation
3 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Switching – Goodbye Me
10 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Ikiru
1,186 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
28,625 votes
10
— Totally Ninja!
81%
HyperNormalisation
411 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Duck Amuck
225 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,151 votes
10
— Totally Ninja!
81%
In the Mood for Love
2,894 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cowboy Bebop: The Movie
2,123 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Le Samouraï
1,132 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Chungking Express
2,078 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Chungking Express
2,078 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Redline
1,253 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Fall
2,388 votes
10
— Totally Ninja!
78%
8½
1,561 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Gentlemen
16,359 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Summer Wars
1,827 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Solaris
1,712 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Furiosa: A Mad Max Saga
2,607 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Psycho
18,474 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Vampire Hunter D: Bloodlust
1,026 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,228 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Evil Dead II
5,257 votes
10
— Totally Ninja!
75%
F for Fake
404 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,263 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Animatrix
4,025 votes
10
— Totally Ninja!
74%
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island
387 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,377 votes
10
— Totally Ninja!
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,948 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,220 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Nice Guys
22,200 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Final Fantasy VII: Advent Children
2,515 votes
10
— Totally Ninja!
73%
In the Loop
1,472 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Why Don't You Play in Hell?
390 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Metropolis
681 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December Sky
116 votes
10
— Totally Ninja!
71%
TRON: Legacy
16,436 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Mr. Right
4,659 votes
10
— Totally Ninja!
70%
eXistenZ
3,109 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Shin Godzilla
3,054 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Marie Antoinette
2,485 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Bernie
1,668 votes
10
— Totally Ninja!
66%
I Are You, You Am Me
16 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Be Kind Rewind
2,105 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Speed Racer
2,443 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Congress
904 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Into the Labyrinth
290 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Shin Kamen Rider
207 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Self Reliance
1,183 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Ebirah, Horror of the Deep
240 votes
10
— Totally Ninja!
55%
8 ½ Women
41 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup