trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Justin Nemeth
Director
3674
followers
San Diego, CA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
162
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,143 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,270 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,783 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,006 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,912 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,146 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,470 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,722 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,403 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,780 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,358 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,664 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,828 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,297 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,230 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,248 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,461 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,977 votes
10
— Nine Nine!
86%
Fringe
23,392 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,643 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,685 votes
5
— Meh
84%
The Mandalorian
22,441 votes
10
— This is the Way.
85%
True Detective
21,107 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,249 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,573 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,206 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,592 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,851 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,050 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,434 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,084 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,616 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,610 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,857 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,729 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,418 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,966 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,122 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,460 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,398 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,303 votes
7
— Good
82%
Californication
11,259 votes
7
— Good
82%
24
11,229 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,196 votes
8
— Great
86%
Severance
8,814 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear the Walking Dead
9,294 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,224 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,517 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,109 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,642 votes
10
— Totally Ninja!
80%
NCIS
7,721 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,465 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,215 votes
6
— Fair
80%
Cobra Kai
6,545 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,587 votes
9
— Superb
73%
The Strain
6,652 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,446 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,101 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,018 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup