trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Axel
VIP
2
2
followers
Nice, France
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
56
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,940 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,197 votes
8
— Great
86%
The Office
27,534 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,783 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,569 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,564 votes
6
— Fair
84%
South Park
19,285 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,260 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,172 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,156 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,329 votes
6
— Fair
80%
Loki
15,799 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,230 votes
5
— Meh
84%
Silicon Valley
15,148 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,914 votes
5
— Meh
76%
Once Upon a Time
14,887 votes
6
— Fair
80%
Sex Education
13,738 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,180 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,933 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,050 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,867 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,728 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,243 votes
4
— Poor
76%
You
10,200 votes
7
— Good
86%
Severance
8,972 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hawkeye
8,159 votes
4
— Poor
67%
Riverdale
7,403 votes
6
— Fair
69%
Obi-Wan Kenobi
7,275 votes
5
— Meh
80%
Watchmen
7,104 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,919 votes
6
— Fair
85%
The Bear
6,737 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,576 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,278 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,856 votes
4
— Poor
81%
Peacemaker
5,427 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,840 votes
9
— Superb
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,680 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,563 votes
9
— Superb
76%
Midnight Mass
4,264 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,606 votes
4
— Poor
81%
Kingdom
2,992 votes
9
— Superb
78%
Tulsa King
2,598 votes
8
— Great
80%
The Gentlemen
2,524 votes
9
— Superb
73%
Ratched
2,458 votes
7
— Good
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,210 votes
7
— Good
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
1,945 votes
8
— Great
75%
Mars
1,204 votes
8
— Great
66%
Treason
850 votes
6
— Fair
71%
Painkiller
653 votes
7
— Good
58%
Extrapolations
441 votes
7
— Good
73%
The Naked Director
366 votes
8
— Great
63%
Copenhagen Cowboy
211 votes
5
— Meh
71%
Break Point
177 votes
7
— Good
84%
Lastman
160 votes
9
— Superb
64%
Mortel
151 votes
7
— Good
74%
Crisis Jung
55 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup