trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Balint
VIP
3
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
274
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,177 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,936 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,159 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,032 votes
7
— Good
81%
Lost
32,732 votes
2
— Terrible
85%
House
29,949 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,420 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,788 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,837 votes
4
— Poor
82%
Homeland
24,463 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,163 votes
6
— Fair
76%
The Flash
24,120 votes
5
— Meh
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,989 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,399 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,689 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,648 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,448 votes
5
— Meh
85%
True Detective
21,112 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,073 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,483 votes
7
— Good
84%
South Park
19,200 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,593 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,439 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,893 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,537 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,249 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,118 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,689 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,392 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,206 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,859 votes
6
— Fair
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,735 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,713 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,655 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,088 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,970 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,580 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,325 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,125 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
11,819 votes
7
— Good
82%
Castle
11,665 votes
5
— Meh
85%
Archer
11,462 votes
7
— Good
82%
24
11,231 votes
5
— Meh
79%
Wednesday
11,205 votes
6
— Fair
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,198 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,579 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,225 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,175 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,104 votes
5
— Meh
62%
Marvel's Iron Fist
8,798 votes
3
— Bad
68%
Supergirl
8,525 votes
3
— Bad
74%
Star Trek: Discovery
8,522 votes
2
— Terrible
73%
Hawkeye
8,112 votes
5
— Meh
79%
Misfits
8,059 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,805 votes
8
— Great
83%
Luther
7,666 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,395 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,236 votes
5
— Meh
69%
Obi-Wan Kenobi
7,219 votes
4
— Poor
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup