trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Katarzyna Bernat
VIP
2
0
followers
Radom
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,842 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,177 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,074 votes
9
— Superb
79%
Moana
49,008 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,818 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,239 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,475 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
44,187 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
42,629 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
43,564 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,388 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
44,003 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,738 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,436 votes
9
— Superb
72%
Thor
39,421 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,616 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
35,962 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
35,857 votes
9
— Superb
79%
Shrek
30,334 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,661 votes
9
— Superb
81%
Toy Story 3
28,123 votes
9
— Superb
74%
It
29,147 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,982 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,819 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,224 votes
9
— Superb
75%
The Social Network
21,716 votes
9
— Superb
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,513 votes
9
— Superb
77%
Black Swan
18,617 votes
9
— Superb
81%
A Beautiful Mind
18,113 votes
9
— Superb
77%
Minority Report
17,548 votes
9
— Superb
80%
The Nightmare Before Christmas
17,059 votes
9
— Superb
76%
Zodiac
16,221 votes
9
— Superb
80%
Pan's Labyrinth
15,185 votes
9
— Superb
78%
Slumdog Millionaire
14,551 votes
9
— Superb
72%
Cloud Atlas
11,933 votes
9
— Superb
73%
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
8,372 votes
9
— Superb
79%
Star Trek II: The Wrath of Khan
5,001 votes
9
— Superb
75%
The Red Turtle
1,954 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup