trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
kayaaron13
VIP
7
47
followers
Omicron Persei 8
kayaaron13
is watching
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
91
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
Iron Man
53,790 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,562 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
46,965 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,392 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
40,991 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,522 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,195 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,799 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,916 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,673 votes
9
— Superb
67%
Alien: Covenant
24,626 votes
9
— Superb
73%
The Shape of Water
22,321 votes
9
— Superb
68%
Annihilation
20,998 votes
9
— Superb
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,401 votes
9
— Superb
77%
Drive
19,533 votes
9
— Superb
79%
The Bourne Ultimatum
18,133 votes
9
— Superb
67%
Alice in Wonderland
16,625 votes
9
— Superb
79%
Spotlight
16,060 votes
9
— Superb
79%
Twelve Monkeys
15,641 votes
9
— Superb
74%
Constantine
15,403 votes
9
— Superb
79%
Cast Away
15,033 votes
9
— Superb
73%
Blade
13,525 votes
9
— Superb
63%
The Hangover Part III
13,510 votes
9
— Superb
75%
Die Hard 2
12,834 votes
9
— Superb
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,669 votes
9
— Superb
80%
The Goonies
12,638 votes
9
— Superb
88%
12 Angry Men
12,521 votes
9
— Superb
79%
Rocky
11,876 votes
9
— Superb
74%
Manchester by the Sea
11,524 votes
9
— Superb
71%
Super 8
11,460 votes
9
— Superb
77%
The Last Samurai
11,240 votes
9
— Superb
72%
Sicario: Day of the Soldado
9,952 votes
9
— Superb
79%
Apollo 13
9,795 votes
9
— Superb
74%
Den of Thieves
9,581 votes
9
— Superb
74%
Creed II
9,242 votes
9
— Superb
77%
Contact
8,696 votes
9
— Superb
71%
Criminal
8,583 votes
9
— Superb
70%
Meet the Parents
8,488 votes
9
— Superb
66%
Triple Frontier
7,208 votes
9
— Superb
79%
Platoon
7,155 votes
9
— Superb
79%
A Few Good Men
6,616 votes
9
— Superb
62%
Hail, Caesar!
6,576 votes
9
— Superb
77%
Enemy at the Gates
6,135 votes
9
— Superb
71%
Rocky III
5,872 votes
9
— Superb
81%
Once Upon a Time in America
5,219 votes
9
— Superb
74%
Willow
4,323 votes
9
— Superb
64%
Devil
4,318 votes
9
— Superb
70%
The Ides of March
3,891 votes
9
— Superb
80%
Citizenfour
3,778 votes
9
— Superb
69%
Seeking a Friend for the End of the World
3,715 votes
9
— Superb
73%
Spy Game
3,416 votes
9
— Superb
74%
An American Werewolf in London
3,300 votes
9
— Superb
75%
Detroit
3,293 votes
9
— Superb
78%
Butch Cassidy and the Sundance Kid
2,833 votes
9
— Superb
73%
The Thomas Crown Affair
2,417 votes
9
— Superb
71%
White Men Can't Jump
2,377 votes
9
— Superb
74%
Driving Miss Daisy
2,247 votes
9
— Superb
76%
Miller's Crossing
2,177 votes
9
— Superb
65%
The Fifth Estate
2,162 votes
9
— Superb
74%
Glengarry Glen Ross
2,068 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup