trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
James Kearney
VIP
6
49
followers
Blackpool, UK
44
James
is watching
Dexter
8x02
"Every Silver Lining..."
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
69
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Band of Brothers
16,578 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,173 votes
9
— Superb
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
597 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,334 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,389 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,703 votes
9
— Superb
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,415 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,118 votes
9
— Superb
85%
Boston Legal
2,231 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,145 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,466 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,433 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,091 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,752 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,607 votes
9
— Superb
84%
Solo Leveling
1,148 votes
9
— Superb
84%
Community
20,304 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,414 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,512 votes
9
— Superb
84%
Farscape
3,043 votes
9
— Superb
84%
Battlestar Galactica
822 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,165 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,125 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,671 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,713 votes
9
— Superb
83%
Psych
6,560 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,074 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,785 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,230 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,040 votes
9
— Superb
82%
Strike Back
2,396 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,912 votes
9
— Superb
82%
30 Rock
7,658 votes
9
— Superb
82%
Bottom
390 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,248 votes
9
— Superb
82%
The Killing
5,867 votes
9
— Superb
82%
Warrior
2,015 votes
9
— Superb
81%
Eureka
6,246 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,345 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,811 votes
9
— Superb
81%
Wire in the Blood
218 votes
9
— Superb
80%
Flashpoint
1,173 votes
9
— Superb
80%
Taboo
5,337 votes
9
— Superb
80%
Quantum Leap
1,557 votes
9
— Superb
80%
Frasier
3,784 votes
9
— Superb
80%
Sharpe
129 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,822 votes
9
— Superb
80%
Alias
3,622 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,931 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,540 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,129 votes
9
— Superb
79%
Dark Angel
2,047 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,530 votes
9
— Superb
79%
Dollhouse
4,140 votes
9
— Superb
78%
MacGyver
1,881 votes
9
— Superb
78%
Cheers
1,973 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,215 votes
9
— Superb
78%
Bodyguard
5,775 votes
9
— Superb
78%
Being Human
1,577 votes
9
— Superb
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,459 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup