trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
kirasnerys
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
62
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
The Shawshank Redemption
42,498 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,635 votes
10
— Totally Ninja!
88%
12 Angry Men
12,563 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
23,883 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
36,918 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Canary Effect
5 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,077 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,305 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Back to the Future Part II
24,248 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Sunset Boulevard
2,763 votes
10
— Totally Ninja!
81%
North by Northwest
4,825 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Kiki's Delivery Service
6,499 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Inside Out
43,423 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Clockwork Orange
15,061 votes
10
— Totally Ninja!
80%
M
2,053 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Star Trek
23,186 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pan's Labyrinth
15,149 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Tale of The Princess Kaguya
2,365 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Breakfast Club
13,383 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Wrong Trousers
1,427 votes
10
— Totally Ninja!
78%
A Close Shave
1,228 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Seance on a Wet Afternoon
81 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Muppet Christmas Carol
3,575 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Back to the Future Part III
19,734 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Wizard of Oz
9,309 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Kes
422 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Lilo & Stitch
11,201 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Malcolm X
2,319 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Butterfly Effect
15,338 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Billy Elliot
3,493 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Muppet Movie
1,056 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mon Oncle
453 votes
10
— Totally Ninja!
76%
RoboCop
9,635 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Jungle Book
10,303 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lost in Translation
10,444 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Withnail & I
831 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Road to Perdition
5,015 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Long Way North
247 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mean Girls
12,524 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Invader Zim: Enter the Florpus
643 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Fantasia
4,739 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Rebel Without a Cause
1,666 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Princess and the Frog
9,322 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bill & Ted's Excellent Adventure
5,221 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Secret Garden
1,178 votes
10
— Totally Ninja!
73%
School of Life
121 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Britney Spears: Greatest Hits - My Prerogative
30 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Addams Family
7,638 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Rafiki
152 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
3,799 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Pinocchio
8,028 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Snow White and the Seven Dwarfs
9,675 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Beavis and Butt-Head Do America
1,423 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Us
15,382 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Alan Partridge: Alpha Papa
1,173 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Annie
1,493 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Carnival of Souls
575 votes
10
— Totally Ninja!
67%
MOTHER
112 votes
10
— Totally Ninja!
64%
My Friend Dahmer
1,549 votes
10
— Totally Ninja!
64%
What a Girl Wants
1,662 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup