trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
kirasnerys
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
79
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
77%
John Wick: Chapter 2
48,321 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,305 votes
8
— Great
88%
The Godfather
28,387 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,969 votes
8
— Great
79%
Her
23,127 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,586 votes
8
— Great
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,611 votes
8
— Great
87%
The Godfather: Part II
17,931 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,764 votes
8
— Great
77%
Die Hard: With a Vengeance
12,984 votes
8
— Great
77%
Total Recall
11,799 votes
8
— Great
76%
Hercules
11,571 votes
8
— Great
73%
Rush Hour
10,399 votes
8
— Great
80%
Office Space
9,898 votes
8
— Great
73%
Face/Off
9,080 votes
8
— Great
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,695 votes
8
— Great
70%
Bridget Jones's Baby
8,138 votes
8
— Great
77%
Instant Family
8,101 votes
8
— Great
66%
Zoolander
8,059 votes
8
— Great
73%
Coming to America
7,922 votes
8
— Great
70%
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
7,737 votes
8
— Great
70%
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
7,459 votes
8
— Great
73%
The Aristocats
6,859 votes
8
— Great
64%
The Hustle
6,066 votes
8
— Great
81%
Castle in the Sky
6,038 votes
8
— Great
68%
Me, Myself & Irene
5,585 votes
8
— Great
73%
Girls Trip
5,231 votes
8
— Great
70%
Napoleon Dynamite
5,115 votes
8
— Great
73%
Wayne's World
4,571 votes
8
— Great
73%
Frozen Fever
4,528 votes
8
— Great
67%
Mr. Bean's Holiday
4,209 votes
8
— Great
69%
The Bodyguard
4,084 votes
8
— Great
82%
Modern Times
3,779 votes
8
— Great
64%
The 6th Day
3,515 votes
8
— Great
69%
The Sisters Brothers
3,494 votes
8
— Great
72%
Chocolat
3,381 votes
8
— Great
69%
Sweet Home Alabama
2,809 votes
8
— Great
74%
The Dark Crystal
2,663 votes
8
— Great
79%
Cool Hand Luke
2,483 votes
8
— Great
67%
Annie
2,444 votes
8
— Great
67%
Wayne's World 2
2,224 votes
8
— Great
74%
A Single Man
2,035 votes
8
— Great
72%
Tinker Bell
2,032 votes
8
— Great
78%
Rebecca
2,023 votes
8
— Great
75%
Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast
1,737 votes
8
— Great
73%
Magnum Force
1,621 votes
8
— Great
79%
The Gold Rush
1,595 votes
8
— Great
64%
The Knight Before Christmas
1,575 votes
8
— Great
73%
The Bélier Family
1,552 votes
8
— Great
75%
Cobain: Montage of Heck
1,505 votes
8
— Great
71%
Mickey's Once Upon a Christmas
1,259 votes
8
— Great
56%
Agent Cody Banks
1,175 votes
8
— Great
62%
Problem Child
1,041 votes
8
— Great
76%
Barbie as The Princess & the Pauper
870 votes
8
— Great
56%
Crossroads
839 votes
8
— Great
62%
Pink Flamingos
568 votes
8
— Great
66%
Suicide Club
550 votes
8
— Great
72%
The Great Muppet Caper
493 votes
8
— Great
61%
Miss Meadows
474 votes
8
— Great
63%
Tag
438 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup