trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Boris Siladji
1
follower
Novi Sad Glavni Grad Srbije
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
148
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Guardians of the Galaxy
96,572 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,944 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,392 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,291 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
30,800 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,074 votes
8
— Great
79%
Her
23,208 votes
8
— Great
68%
Ted
22,382 votes
8
— Great
73%
21 Jump Street
20,066 votes
8
— Great
65%
Baywatch
20,014 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,330 votes
8
— Great
74%
Top Gun
17,122 votes
8
— Great
71%
22 Jump Street
16,894 votes
8
— Great
67%
The Hangover Part II
16,257 votes
8
— Great
75%
Pitch Perfect
14,765 votes
8
— Great
80%
About Time
14,544 votes
8
— Great
63%
The Hangover Part III
13,565 votes
8
— Great
81%
Heat
13,518 votes
8
— Great
74%
The Devil Wears Prada
13,291 votes
8
— Great
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,242 votes
8
— Great
64%
Fifty Shades Darker
13,216 votes
8
— Great
71%
Extraction
12,780 votes
8
— Great
70%
Keeping Up with the Joneses
12,264 votes
8
— Great
80%
Gifted
12,161 votes
8
— Great
73%
Bad Boys
12,135 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,798 votes
8
— Great
77%
10 Things I Hate About You
11,491 votes
8
— Great
66%
6 Underground
11,451 votes
8
— Great
70%
The 40 Year Old Virgin
11,447 votes
8
— Great
70%
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
10,500 votes
8
— Great
73%
The Italian Job
10,434 votes
8
— Great
71%
Tag
10,388 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,386 votes
8
— Great
74%
Pretty Woman
9,990 votes
8
— Great
68%
Masterminds
9,949 votes
8
— Great
73%
The Adjustment Bureau
9,816 votes
8
— Great
66%
The Internship
9,811 votes
8
— Great
75%
Chef
8,704 votes
8
— Great
71%
Long Shot
8,130 votes
8
— Great
66%
Due Date
8,082 votes
8
— Great
67%
Vacation
8,044 votes
8
— Great
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,627 votes
8
— Great
72%
Forgetting Sarah Marshall
7,461 votes
8
— Great
63%
Grown Ups 2
7,451 votes
8
— Great
67%
Knocked Up
7,334 votes
8
— Great
74%
Notting Hill
7,286 votes
8
— Great
67%
The Spy Who Dumped Me
6,976 votes
8
— Great
66%
The Killer
6,789 votes
8
— Great
72%
The Fall Guy
6,757 votes
8
— Great
74%
Gran Turismo
6,651 votes
8
— Great
62%
Fifty Shades Freed
6,647 votes
8
— Great
69%
Legally Blonde
6,489 votes
8
— Great
71%
The Princess Diaries
6,488 votes
8
— Great
70%
Before I Fall
6,376 votes
8
— Great
70%
EuroTrip
6,364 votes
8
— Great
65%
American Wedding
6,201 votes
8
— Great
67%
This Means War
5,978 votes
8
— Great
67%
Anyone But You
5,961 votes
8
— Great
67%
Rush Hour 3
5,955 votes
8
— Great
69%
How to Lose a Guy in 10 Days
5,482 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup