trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
krakt
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
167
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,578 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,724 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,183 votes
6
— Fair
81%
How I Met Your Mother
41,619 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,521 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,135 votes
8
— Great
81%
Lost
32,849 votes
9
— Superb
85%
House
30,045 votes
8
— Great
86%
The Office
27,534 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,223 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,931 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,414 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,979 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,490 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,446 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
23,011 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,651 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,260 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,842 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,630 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,512 votes
8
— Great
86%
Dark
17,156 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,589 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,653 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,582 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,500 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,113 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,914 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,887 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,155 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,127 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,741 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,410 votes
6
— Fair
83%
Ozark
12,828 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,624 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,382 votes
5
— Meh
85%
The X-Files
12,162 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,415 votes
7
— Good
82%
24
11,255 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,106 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,728 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,260 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,196 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,059 votes
6
— Fair
79%
Weeds
8,125 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,799 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,077 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,796 votes
7
— Good
83%
Gilmore Girls
6,642 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,611 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,532 votes
9
— Superb
79%
11.22.63
6,278 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,920 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,899 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,711 votes
6
— Fair
79%
Warehouse 13
5,672 votes
6
— Fair
84%
The Good Wife
5,534 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,498 votes
9
— Superb
82%
Mare of Easttown
5,322 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,169 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup