Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
James Condon
0
Followers
0
Following
Kreeture13
56
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
67,067 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,354 votes
8
— Great
75%
Arrow
32,398 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,701 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,022 votes
8
— Great
78%
Family Guy
19,353 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,160 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,818 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,603 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
10,006 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,704 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,995 votes
8
— Great
83%
Psych
6,742 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,183 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
6,342 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,699 votes
8
— Great
73%
Titans
5,832 votes
8
— Great
80%
Burn Notice
5,461 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,276 votes
8
— Great
78%
The Goldbergs
2,302 votes
8
— Great
67%
Van Helsing
2,136 votes
8
— Great
77%
Sneaky Pete
1,946 votes
8
— Great
75%
The Mick
1,373 votes
8
— Great
72%
The Passage
939 votes
8
— Great
74%
Comedians in Cars Getting Coffee
749 votes
8
— Great
74%
American Housewife
592 votes
8
— Great
73%
Undateable
572 votes
8
— Great
73%
Sirens
513 votes
8
— Great
74%
Plebs
506 votes
8
— Great
65%
The Grinder
522 votes
8
— Great
70%
Deadbeat
338 votes
8
— Great
67%
LA to Vegas
311 votes
8
— Great
79%
Sanford and Son
248 votes
8
— Great
71%
Diff'rent Strokes
233 votes
8
— Great
62%
Marry Me
233 votes
8
— Great
67%
Schooled
213 votes
8
— Great
64%
Man Up!
170 votes
8
— Great
79%
Gary and His Demons
114 votes
8
— Great
68%
No Activity (US)
121 votes
8
— Great
79%
Better Late Than Never
104 votes
8
— Great
75%
SuperMansion
88 votes
8
— Great
46%
But I'm Chris Jericho!
10 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch