trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
James Condon
0
followers
Kreeture13
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
136
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,512 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,918 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,151 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,138 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,256 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,493 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,123 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,828 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,995 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,908 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,771 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,918 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,552 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,398 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,484 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,100 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,159 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,703 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,907 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,497 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,674 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,909 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,884 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,802 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,705 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,031 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,619 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,408 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,354 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,416 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,273 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,480 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,846 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,260 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,318 votes
5
— Meh
81%
Penny Dreadful
8,305 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,829 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,676 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,661 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Marvel's Iron Fist
8,820 votes
5
— Meh
83%
Banshee
7,526 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,423 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,431 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
6,980 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,400 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Lost in Space
6,914 votes
7
— Good
83%
Psych
6,562 votes
8
— Great
85%
Justified
6,437 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,571 votes
8
— Great
75%
The OA
6,606 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,031 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,202 votes
7
— Good
75%
Young Sheldon
5,933 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,676 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Titans
5,711 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
8
— Great
80%
Burn Notice
5,390 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,967 votes
9
— Superb
83%
Schitt's Creek
5,044 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup