trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kresimir
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
122
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,394 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,111 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
53,065 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,226 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,563 votes
8
— Great
85%
Friends
41,452 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,983 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,528 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,739 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,895 votes
4
— Poor
83%
Supernatural
24,952 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,259 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,726 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,682 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,153 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,767 votes
6
— Fair
79%
The Witcher
19,523 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,700 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,612 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,295 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,131 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,641 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,141 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,778 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,730 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,685 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,109 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,012 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,800 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,699 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,400 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,340 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,801 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,188 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,104 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,912 votes
6
— Fair
87%
Star Trek: The Next Generation
8,297 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Revolution
7,637 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,519 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,477 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,427 votes
5
— Meh
80%
Lie to Me
7,308 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,241 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,929 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,817 votes
6
— Fair
85%
Rome
6,793 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,530 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Eureka
6,245 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Orville
5,867 votes
8
— Great
73%
Titans
5,708 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,673 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,666 votes
9
— Superb
74%
Designated Survivor
5,640 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Voyager
5,384 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,267 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,255 votes
7
— Good
78%
The Magicians
5,183 votes
7
— Good
78%
Da Vinci's Demons
5,177 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,055 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,054 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup