trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kreviouss
VIP
2
1
follower
Melun, Île-de-France
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
80
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Walking Dead
65,890 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,133 votes
7
— Good
85%
House
30,006 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,175 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,538 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,431 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,733 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,996 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,786 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,531 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,101 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,488 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,143 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,901 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,017 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,341 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,148 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,275 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,713 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
10,147 votes
7
— Good
76%
You
10,182 votes
7
— Good
80%
NCIS
7,729 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,931 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,286 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,792 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,668 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,200 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,675 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,137 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,415 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
4,917 votes
7
— Good
76%
Sword Art Online
4,698 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,671 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,468 votes
7
— Good
74%
Maniac
4,203 votes
7
— Good
75%
Carnival Row
3,997 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,664 votes
7
— Good
73%
1899
3,654 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,486 votes
7
— Good
77%
All of Us Are Dead
3,134 votes
7
— Good
81%
Slow Horses
2,958 votes
7
— Good
81%
Parasyte -the maxim-
2,937 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
2,924 votes
7
— Good
66%
The Rain
2,751 votes
7
— Good
73%
Ratched
2,452 votes
7
— Good
82%
Dopesick
2,088 votes
7
— Good
74%
Another
2,144 votes
7
— Good
75%
Sweet Home
1,861 votes
7
— Good
80%
My Name
1,698 votes
7
— Good
77%
Little Fires Everywhere
1,694 votes
7
— Good
75%
Alias Grace
1,702 votes
7
— Good
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,625 votes
7
— Good
80%
Quantum Leap
1,558 votes
7
— Good
67%
Nine Perfect Strangers
1,681 votes
7
— Good
79%
Damages
1,481 votes
7
— Good
79%
Black Lagoon
1,373 votes
7
— Good
70%
The Silent Sea
1,462 votes
7
— Good
78%
Log Horizon
1,066 votes
7
— Good
80%
Itaewon Class
945 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup