trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kreviouss
VIP
2
1
follower
Melun, Île-de-France
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
244
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,489 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,628 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,911 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,146 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,125 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,250 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,489 votes
5
— Meh
81%
How I Met Your Mother
41,591 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,118 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,821 votes
8
— Great
85%
House
30,026 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,902 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
26,199 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,549 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,438 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,530 votes
6
— Fair
82%
The Simpsons
22,741 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,821 votes
6
— Fair
79%
Orange Is the New Black
23,001 votes
7
— Good
77%
The 100
20,144 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,801 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,549 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,251 votes
6
— Fair
90%
Firefly
17,622 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,145 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,584 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,952 votes
6
— Fair
87%
Death Note
15,829 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,432 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,103 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,495 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,344 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,148 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
14,797 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Jessica Jones
14,907 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,883 votes
6
— Fair
82%
The Good Place
13,799 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,703 votes
6
— Fair
85%
The Expanse
13,026 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,816 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,345 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,153 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,174 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,352 votes
6
— Fair
82%
Castle
11,682 votes
5
— Meh
66%
Under the Dome
12,705 votes
5
— Meh
82%
Sense8
11,411 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,287 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,221 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
10,720 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,046 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,184 votes
7
— Good
76%
You
10,190 votes
7
— Good
79%
Bones
9,851 votes
6
— Fair
87%
Stargate SG-1
9,192 votes
6
— Fair
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,124 votes
6
— Fair
70%
Fear the Walking Dead
9,316 votes
6
— Fair
81%
Penny Dreadful
8,304 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,922 votes
6
— Fair
80%
NCIS
7,731 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup