trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sky
VIP
4
4
followers
Finland
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Captain America: Civil War
55,843 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,056 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
17,998 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,875 votes
8
— Great
61%
The 5th Wave
14,295 votes
8
— Great
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,243 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,058 votes
8
— Great
72%
Cars 3
13,601 votes
8
— Great
62%
Jurassic World Dominion
13,244 votes
8
— Great
71%
Nerve
12,642 votes
8
— Great
73%
Easy A
12,056 votes
8
— Great
61%
F9
10,831 votes
8
— Great
55%
After Earth
10,100 votes
8
— Great
67%
M3GAN
8,419 votes
8
— Great
72%
The Secret Life of Pets 2
8,115 votes
8
— Great
73%
Elemental
7,877 votes
8
— Great
76%
The Whale
7,699 votes
8
— Great
66%
Code 8
7,420 votes
8
— Great
73%
Booksmart
6,556 votes
8
— Great
81%
CODA
5,567 votes
8
— Great
66%
High School Musical
5,048 votes
8
— Great
68%
The Darkest Minds
4,961 votes
8
— Great
76%
Me and Earl and the Dying Girl
4,638 votes
8
— Great
73%
Descendants
4,300 votes
8
— Great
64%
Heart of Stone
4,036 votes
8
— Great
63%
After
3,799 votes
8
— Great
57%
Artemis Fowl
3,752 votes
8
— Great
71%
The Angry Birds Movie 2
3,688 votes
8
— Great
75%
Descendants 2
3,122 votes
8
— Great
69%
Space Sweepers
2,645 votes
8
— Great
61%
The Spy Next Door
2,072 votes
8
— Great
68%
Upgraded
1,527 votes
8
— Great
59%
I Love You, Beth Cooper
1,348 votes
8
— Great
64%
Ruby Gillman, Teenage Kraken
1,335 votes
8
— Great
66%
The Diary of a Teenage Girl
1,231 votes
8
— Great
66%
Young & Beautiful
1,115 votes
8
— Great
65%
Lost Bullet
1,099 votes
8
— Great
67%
Inside Man: Most Wanted
1,039 votes
8
— Great
61%
Secret Society of Second Born Royals
992 votes
8
— Great
65%
Lost Bullet 2
498 votes
8
— Great
60%
Sex Appeal
396 votes
8
— Great
65%
Trafficked
115 votes
8
— Great
50%
Eternal Code
99 votes
8
— Great
52%
Light Light Light
8 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup