trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Roman Rabtsevich
VIP
3
8
followers
West Chester, Ohio
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
179
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
100%
Moonspell: Lisboa Under the Spell
2 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,775 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Schindler's List
20,991 votes
10
— Totally Ninja!
86%
13 Golden Nuns
3 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Saving Private Ryan
26,338 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Silence of the Lambs
28,622 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,367 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,131 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,850 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pianist
12,577 votes
10
— Totally Ninja!
84%
20 Days in Mariupol
574 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Alien
27,296 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
17,255 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Raiders of the Lost Ark
25,183 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Aliens
20,204 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,476 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Deadpool
108,660 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Jurassic Park
32,634 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,275 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Judas Priest: Battle Cry
9 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,197 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Top Gun: Maverick
25,065 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Back to the Future Part II
24,302 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joe Satriani: Satchurated - Live in Montreal
6 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,408 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
42,109 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,178 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Trainspotting
14,497 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Martian
51,737 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,970 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,275 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Blade Runner
27,180 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Terminator
22,845 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,723 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Star Trek
23,211 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,984 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,325 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,213 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,957 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Deadpool 2
40,572 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,254 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,279 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Back to the Future Part III
19,771 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Kin-dza-dza!
248 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Black Hawk Down
10,586 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
60,050 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Predator
13,878 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Titanic
30,795 votes
10
— Totally Ninja!
78%
X-Men: Days of Future Past
31,514 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,879 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek Into Darkness
23,340 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sin City
15,273 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Life of Pi
17,579 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
32,023 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,231 votes
10
— Totally Ninja!
77%
X-Men: First Class
25,023 votes
10
— Totally Ninja!
76%
300
25,137 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,090 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Conjuring
18,913 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Little Mermaid
14,920 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup