trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Roman Rabtsevich
VIP
3
8
followers
West Chester, Ohio
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
92
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Hypnotic Hick
5 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,397 votes
8
— Great
81%
Serenity
11,552 votes
8
— Great
81%
1917
24,756 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,443 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,545 votes
8
— Great
80%
Therion: Garden of Evil
1 vote
8
— Great
79%
Beauty and the Beast
19,666 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,921 votes
8
— Great
79%
Dune
36,338 votes
8
— Great
79%
Society of the Snow
5,499 votes
8
— Great
78%
Moon
12,887 votes
8
— Great
78%
Tangled
26,130 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,845 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,741 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
16,943 votes
8
— Great
77%
Afonya
93 votes
8
— Great
77%
Planet of the Apes
5,456 votes
8
— Great
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,598 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,229 votes
8
— Great
76%
Kung Fu Panda
20,182 votes
8
— Great
76%
Girl, Interrupted
4,050 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,210 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,251 votes
8
— Great
75%
The Royal Tenenbaums
5,869 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,785 votes
8
— Great
75%
Mad Max 2
6,672 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
39,507 votes
8
— Great
74%
True Lies
7,301 votes
8
— Great
74%
Salyut-7
1,039 votes
8
— Great
74%
The Shadow in My Eye
542 votes
8
— Great
74%
Zero Dark Thirty
9,436 votes
8
— Great
73%
Greyhound
8,496 votes
8
— Great
73%
The Aviator
6,762 votes
8
— Great
73%
Blade
13,542 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,444 votes
8
— Great
72%
Mosul
663 votes
8
— Great
72%
The Last Duel
7,776 votes
8
— Great
72%
Dredd
13,080 votes
8
— Great
72%
Let Me In
5 votes
8
— Great
71%
Running Scared
1,577 votes
8
— Great
71%
Basic Instinct
5,251 votes
8
— Great
71%
Resistance
901 votes
8
— Great
71%
Ghostbusters II
8,839 votes
8
— Great
71%
Outlaw King
3,857 votes
8
— Great
71%
Let Me In
3,425 votes
8
— Great
70%
28 Weeks Later
8,343 votes
8
— Great
69%
Underworld: Blood Wars
13,807 votes
8
— Great
69%
In the Heart of the Sea
8,224 votes
8
— Great
69%
Stonehearst Asylum
2,494 votes
8
— Great
69%
Death Sentence
1,470 votes
8
— Great
69%
Nightmare Alley
6,365 votes
8
— Great
69%
Beyond the Law
201 votes
8
— Great
68%
Terminator: Dark Fate
14,680 votes
8
— Great
68%
Child's Play
4,407 votes
8
— Great
68%
Annabelle: Creation
9,918 votes
8
— Great
68%
The Hunt
8,726 votes
8
— Great
68%
The Northman
11,032 votes
8
— Great
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,140 votes
8
— Great
67%
The Messenger: The Story of Joan of Arc
1,429 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup