trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Christian
2
followers
Rostock
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Coco
31,684 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,769 votes
8
— Great
80%
Kiki's Delivery Service
6,535 votes
8
— Great
80%
Ferris Bueller's Day Off
11,512 votes
8
— Great
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,741 votes
8
— Great
78%
The Wind Rises
3,814 votes
8
— Great
77%
Gigantic
116 votes
8
— Great
77%
Planet of the Apes
5,496 votes
8
— Great
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,550 votes
8
— Great
74%
Doctor Sleep
10,319 votes
8
— Great
74%
The Cat Returns
2,888 votes
8
— Great
74%
The Fox and the Hound
4,451 votes
8
— Great
73%
Elemental
8,024 votes
8
— Great
73%
Hotel Transylvania
15,769 votes
8
— Great
73%
Migration
3,143 votes
8
— Great
72%
Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo
1,638 votes
8
— Great
71%
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
8,826 votes
8
— Great
70%
The Running Man
4,522 votes
8
— Great
70%
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
7,758 votes
8
— Great
70%
Kaiji: The Ultimate Gambler
124 votes
8
— Great
69%
Pettson & Findus - The Tomte Machine
23 votes
8
— Great
69%
Candyman
2,959 votes
8
— Great
67%
Lightyear
7,097 votes
8
— Great
67%
Bean
3,402 votes
8
— Great
67%
Mr. Bean's Holiday
4,224 votes
8
— Great
67%
Sin City: A Dame to Kill For
6,954 votes
8
— Great
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,620 votes
8
— Great
63%
Sex and the City
2,747 votes
8
— Great
60%
House II: The Second Story
369 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup