trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
kurodutch
1
follower
Chile
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,005 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,140 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,420 votes
5
— Meh
91%
Chernobyl
25,989 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,801 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,623 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,433 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,633 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,502 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,214 votes
8
— Great
80%
Loki
15,634 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,059 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,389 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,175 votes
6
— Fair
74%
Falling Skies
9,093 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,083 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,177 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,127 votes
6
— Fair
84%
The Pacific
5,642 votes
8
— Great
69%
Terra Nova
5,459 votes
6
— Fair
82%
Veep
4,666 votes
7
— Good
71%
Touch
3,117 votes
6
— Fair
77%
All of Us Are Dead
3,101 votes
6
— Fair
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,450 votes
8
— Great
60%
Resident Evil: Infinite Darkness
1,051 votes
6
— Fair
91%
The Genius
78 votes
9
— Superb
80%
Profugos
47 votes
9
— Superb
76%
El reemplazante
24 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup