trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lee Brown Barrow Movie Buff
VIP
3
127
followers
Another universe
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
151
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Severance
8,753 votes
8
— Great
86%
Heartstopper
2,923 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,827 votes
9
— Superb
85%
It's a Sin
1,013 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,947 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,389 votes
7
— Good
83%
Please Like Me
1,236 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,673 votes
7
— Good
82%
The Rehearsal
1,137 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,754 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,729 votes
7
— Good
82%
Star Wars: Andor
6,300 votes
6
— Fair
81%
The Traitors
288 votes
9
— Superb
81%
Friday Night Dinner
846 votes
9
— Superb
81%
Wayne
981 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,370 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,632 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,056 votes
9
— Superb
80%
After Life
4,655 votes
7
— Good
80%
Loki
15,627 votes
8
— Great
80%
Reservation Dogs
1,182 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,886 votes
7
— Good
79%
Abbott Elementary
1,476 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,449 votes
6
— Fair
79%
Only Murders in the Building
5,331 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,427 votes
7
— Good
78%
Love, Victor
1,139 votes
8
— Great
78%
The Kominsky Method
1,377 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,619 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,617 votes
7
— Good
78%
ERASED
371 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,211 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,843 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,073 votes
6
— Fair
77%
American Vandal
2,158 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,223 votes
6
— Fair
77%
The Virtues
217 votes
8
— Great
77%
All of Us Are Dead
3,099 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,685 votes
7
— Good
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,450 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,117 votes
7
— Good
76%
Dexter: New Blood
4,214 votes
7
— Good
76%
Kidding
1,024 votes
7
— Good
76%
Sweet Tooth
2,985 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,228 votes
8
— Great
76%
Upload
4,725 votes
8
— Great
76%
Killjoys
2,361 votes
5
— Meh
76%
The Young Offenders
168 votes
7
— Good
75%
The Peripheral
3,272 votes
6
— Fair
75%
Carnival Row
3,981 votes
6
— Fair
75%
Sweet Home
1,844 votes
7
— Good
75%
THEM
901 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,043 votes
7
— Good
75%
The Other Two
552 votes
7
— Good
75%
Devs
3,141 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,925 votes
7
— Good
74%
Timeless
3,263 votes
7
— Good
74%
Warrior Nun
2,859 votes
6
— Fair
74%
The Bastard Son & the Devil Himself
624 votes
6
— Fair
74%
The Outlaws
518 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup