trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
꧁『marr』
VIP
7
100
followers
Fantasia
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
104
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Interstellar
71,705 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
50,792 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
47,981 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,366 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hunger Games
39,281 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,441 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Imitation Game
30,415 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Lucy
28,911 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
25,990 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Hitman's Bodyguard
23,457 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Equalizer
21,106 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Maleficent
21,073 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Transformers
21,317 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Beauty and the Beast
19,574 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Baywatch
19,936 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Greatest Showman
17,757 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Murder on the Orient Express
18,808 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Game Night
17,217 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Source Code
16,717 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ocean's Eight
16,785 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dune: Part Two
15,080 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Lion King
16,070 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Transformers: Age of Extinction
16,519 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pitch Perfect
14,681 votes
10
— Totally Ninja!
65%
San Andreas
15,526 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Red Sparrow
14,634 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Spy
13,717 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gifted
12,093 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Focus
12,715 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Jupiter Ascending
13,080 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Salt
11,884 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Alice Through the Looking Glass
11,607 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Juno
11,116 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pitch Perfect 2
11,167 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Escape Plan
11,004 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Searching
10,340 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Crazy Rich Asians
10,267 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Home
10,190 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,809 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Adjustment Bureau
9,734 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shooter
9,598 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cinderella
9,455 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,071 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Expendables 3
9,675 votes
10
— Totally Ninja!
67%
47 Ronin
8,795 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Percy Jackson: Sea of Monsters
8,373 votes
10
— Totally Ninja!
68%
How to Be Single
8,033 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Jack Ryan: Shadow Recruit
7,852 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Peppermint
6,752 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Joy
6,846 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Spy Who Dumped Me
6,949 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Blockers
6,484 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Gift
6,320 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Meet Joe Black
5,824 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Hustle
6,050 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Miss Sloane
5,176 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Book Thief
5,201 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Ava
5,741 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Peter Rabbit
5,168 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Where the Crawdads Sing
4,692 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup